Amazon Entegrasyonu ve Bivendor

Bivendor’un Amazon entegrasyonu ile ürünlerinizi güvenli ve kolay bir şekilde satışa sunarken sipariş takibi ve ürün stok bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Kitap satış sitesi olarak iş hayatına adım atan Amazon içerisinde zamanla kitap, bilgisayar yazılımı ve donanımları, film, müzik, elektronik cihazlar, hediyelik eşya gibi her kategoride ürün satışı gerçekleşmektedir. Dünya devi Amazon ise Türkiye’ye 2018 yılında giriş yaparak Türkiye E-ticaret pazarında yerini almıştır.

Türkiye E-ticaret satış alanında var olmaya devam edecek olan Amazon, sanal mağaza sahiplerinin daha çok müşteriye ulaşması için de büyük bir pazar alanı sağlıyor. Bu pazar alanı içerisine ise daha hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde Bivendor’un Amazon entegrasyonu ile ulaşabilirsiniz.

Tüm ürün listenizi Bivendor’un yönetici paneline ekleyerek Amazon entegrasyonu sağlayabilirsiniz. Amazon satıcı panelinden satıcı kimliği ve MWS yetkilendirme kodu aldıktan sonra, https://sellercontrol.amazon.com.tr üzerinden Amazon satıcı merkezine giriş yapmanız başlangıç için yeterlidir. Detaylı bilgi: Amazon ve bivendor Entegrasyonunu nasıl yaparım? 

Tüm siparişlerinizi tek bir yerde yöneterek birçok müşteriye ulaşma imkanı yakalayacağınız Amazon entegrasyonu ile başka pazar yerlerinden sipariş aldığınız anda da otomatik olarak stok adedinin değiştiğini göreceksiniz.

Bivendor’un Amazon entegrasyonuna aylık, yıllık ya da satış bazlı ücret seçeneği ile ulaşabilir, her pazar yerinde farklı fiyat, stok ve kargo politikası ile ürünlerinizi yayınlayabilirsiniz.