Hepsiburada Entegrasyonu ve Bivendor

Bivendor’un Hepsiburada entegrasyonu ile satışa çıkaracağınız ürünler kolay ve hızlı bir şekilde yayına çıkma özelliğine sahip olacaktır.

Online alışveriş ve kolaylığın adresi Hepsiburada, müşterilerin ihtiyaç duyacağı her şeyi tek bir yerden yakalayabilme fırsatı sunan Türkiye’nin online ticaret sitesidir. Kozmetikten, ev eşyasına, yapı marketten, giyim ve kırtasiye kadar geniş bir kategoride ürün sunan Hepsiburada entegrasyonu ile siz de sahip olduğunuz ürünlerinizi Bivendor ile satışa çıkartabilirsiniz.

Devamını oku

Gittigidiyor Entegrasyonu ve Bivendor

Bivendor’un sunmuş olduğu kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde Gittigidiyor entegrasyonu ile artık ürünlerinize satışa çıkarmak daha kolay.

Türkiye’nin ilk online pazar yeri olan Gittigidiyor, bireysel satıcılarla birlikte küçük ve büyük ölçekli işletmecilerin mağaza açtığı ve bu şirketlerin işleri için çok daha fazla müşteriye ulaştığı milyonlarca ürünün satışa sunulduğu bir online alışveriş platformudur.

Devamını oku

N11 Entegrasyonu ve Bivendor

Bivendor’un N11 entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi anında N11 mağazanıza ekleyebilirsiniz ve ürünlerinizin stok yönetimini yapabilirsiniz.

Bugün Türkiye’de hemen hemen herkese hitap eden alışverişin uğurlu adresi N11, farklı ihtiyaç ve zevklerin de bulunduğu ve alışveriş yaptıkça kazandıran yapısıyla sanal bir alışveriş merkezi konumundadır.  Bu sanal alışveriş merkezinde siz de mağaza açabilir ve sahip olduğunuz ürünleri kolay ve hızlı bir şekilde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Devamını oku

Amazon Entegrasyonu ve Bivendor

Bivendor’un Amazon entegrasyonu ile ürünlerinizi güvenli ve kolay bir şekilde satışa sunarken sipariş takibi ve ürün stok bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Kitap satış sitesi olarak iş hayatına adım atan Amazon içerisinde zamanla kitap, bilgisayar yazılımı ve donanımları, film, müzik, elektronik cihazlar, hediyelik eşya gibi her kategoride ürün satışı gerçekleşmektedir. Dünya devi Amazon ise Türkiye’ye 2018 yılında giriş yaparak Türkiye E-ticaret pazarında yerini almıştır.

Devamını oku

BiVendor’a Excel ile Toplu Ürün Eklemek

Elinizde toplu halde bulunan ürün bilgilerini, BiVendor’da bulunan örnek excel şablolununa uygun  bir şekilde doldurarak,  ürünlerinizi BiVendor üzerinden satışa çıkarabilirsiniz. Öncelikle ana menüden ‘’Ürünlerim’’ sayfasına girerek, sağ üst köşede bulunan ‘’Excel Yükle’’  butonuna basılır.

Devamını oku

Create A product first!

Create a product first please!