Hepsiburada Entegrasyonu ve Bivendor

Bivendor’un Hepsiburada entegrasyonu ile satışa çıkaracağınız ürünler kolay ve hızlı bir şekilde yayına çıkma özelliğine sahip olacaktır.

Online alışveriş ve kolaylığın adresi Hepsiburada, müşterilerin ihtiyaç duyacağı her şeyi tek bir yerden yakalayabilme fırsatı sunan Türkiye’nin online ticaret sitesidir. Kozmetikten, ev eşyasına, yapı marketten, giyim ve kırtasiye kadar geniş bir kategoride ürün sunan Hepsiburada entegrasyonu ile siz de sahip olduğunuz ürünlerinizi Bivendor ile satışa çıkartabilirsiniz.

Herhangi bir pazar yerinde satış yapmıyorsanız satış yapma imkanı yakalayabilir, satış yapıyorsanız satışta olan ürünlerinizi dakikalar içinde Bivendor’a aktarabilirsiniz.

Hangi ürüne sahip olursanız olun tek bir kaynaktan tüm ürünlerinizi yönetilme imkanı sunan Bivendor’un Hepsiburada entegrasyonu ile ürünlerinizi satışa çıkarabileceğiniz gibi stok ve fiyat bilgisi gibi işlemleri de Bivendor‘un yönetim panelinde gerçekleştirebilirsiniz. Manuel bir şekilde işlem gerçekleştirme yerine yönetim panelinden Hepsiburada‘da tüm ürünlerinizi kategorilerine uygun olarak giriş yapabilirsiniz. Bunun için ilk önce Hepsiburada‘ya entegrasyon açacağınızı bildirmeniz gerekmektedir.  Satıcı paneline giriş yaptıktan sonra (mercant.hepsiburada.com) satıcı desteği kısmına tıklamanız başlangıç için yeterli olacaktır. Detaylı bilgi: Hepsiburada ve Bivendor entegrasyonunu nasıl yaparım?

Bir pazar yerinden sipariş geldiği anda diğer pazar yerlerinden otomatik olarak stok adedini değiştiren Bivendor’un Hepsiburada entegrasyonu sahip olduğu ürün havuzundaki hazır ürün şablonları sayesinde binlerce hazır ürünü saniyeler içinde yayına vererek size kolaylık sağlar.

Gittigidiyor Entegrasyonu ve Bivendor

Bivendor’un sunmuş olduğu kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde Gittigidiyor entegrasyonu ile artık ürünlerinize satışa çıkarmak daha kolay.

Türkiye’nin ilk online pazar yeri olan Gittigidiyor, bireysel satıcılarla birlikte küçük ve büyük ölçekli işletmecilerin mağaza açtığı ve bu şirketlerin işleri için çok daha fazla müşteriye ulaştığı milyonlarca ürünün satışa sunulduğu bir online alışveriş platformudur.

Sahip olduğunuz ürünlerinizi manuel olarak tek tek girmek yerine Bivendor’un Gittigidiyor entegrasyonu ile excel de oluşturmuş olduğunuz ürün listesini Bivendor’un yönetim paneline ekleyebilir ve anında satışa sunabilirsiniz. Eklediğiniz ürünleri tek bir kaynaktan görüntüleyebilir ve tüm işlemlerinizi yine tek bir panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bivendor’un Gittigidiyor entegrasyonu ile ürünlerinizi satışa çıkartabileceğiniz gibi stok ve fiyat bilgisini de aynı panelde görüntüleyebilir ve üzerinde işlem yapabilirsiniz. Gittigidiyor entegrasyonunda tüm ürünlerinizi kategorilerine uygun olarak girmek ve satışa sunmak sadece birkaç adımınızı alır. Bunun için ilk yapmanız gereken https://dev.gittigidiyor.com/ adresine giriş yapmanız ve Gittigidiyor kullanıcı hesabınız ile üst menüden API anahtarları bölüme girmeniz başlangıç için yeterli olacaktır. Detaylı bilgi: Gittigidiyor ve Bivendor Entegrasyonunu nasıl yaparım?

Diğer pazar yerlerinden sipariş geldiği anda Gittigidiyor entegrasyonu sayesinde Gittigidiyor’da otomatik olarak stok adediniz değişir ve aynı zamanda Bivendor’un ürün havuzundaki hazır ürün şablonları sayesinde binlerce hazır ürününüz anında yayına verilerek size satış için kolaylık sağlar.

N11 Entegrasyonu ve Bivendor

Bivendor’un N11 entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi anında N11 mağazanıza ekleyebilirsiniz ve ürünlerinizin stok yönetimini yapabilirsiniz.

Bugün Türkiye’de hemen hemen herkese hitap eden alışverişin uğurlu adresi N11, farklı ihtiyaç ve zevklerin de bulunduğu ve alışveriş yaptıkça kazandıran yapısıyla sanal bir alışveriş merkezi konumundadır.  Bu sanal alışveriş merkezinde siz de mağaza açabilir ve sahip olduğunuz ürünleri kolay ve hızlı bir şekilde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Excel’de oluşturmuş olduğunuz ürün listesini Bivendor’un N11 entegrasyonu sayesinde yönetim paneline girdiğiniz zaman tek tek yapacağınız işlemi kısa zamanda tek panel üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.  Eklediğiniz ürünlerin stok yönetimini, katalog yönetimini ve kargo politikasını Bivendor üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Bivendor’un N11 entegrasyonu ile tüm ürünlerinizi detaylı ve kategorilerine uygun bir şekilde girmeniz ve satışa açmanız sadece dakikalarınızı alacaktır.  Bunun için ilk olarak öncelikle N11 satıcı panelinden API anahtarı ve şifre almanız gerekmektedir. https://so.n11.com/ adresine hesap bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra hesabım menüsünden API hesaplarına gitmeniz başlangıç için yeterli olacaktır. Detaylı bilgi: N11 ve Bivendor entegrasyonunu nasıl yaparım?

Farklı pazar yerlerine eklediğiniz ürünlerinizden sipariş geldiği zaman N11 entegrasyonu sayesinde N11’de stok adediniz otomatik olarak değişir. Satıcılar için farklı ödeme yöntemlerine sahip olan Bivendor’un N11 entegrasyonu sayesinde ürünleriniz N11’de farklı fiyat ve stok bilgisi ve kargo politikası ile yayınlanır.

Amazon Entegrasyonu ve Bivendor

Bivendor’un Amazon entegrasyonu ile ürünlerinizi güvenli ve kolay bir şekilde satışa sunarken sipariş takibi ve ürün stok bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Kitap satış sitesi olarak iş hayatına adım atan Amazon içerisinde zamanla kitap, bilgisayar yazılımı ve donanımları, film, müzik, elektronik cihazlar, hediyelik eşya gibi her kategoride ürün satışı gerçekleşmektedir. Dünya devi Amazon ise Türkiye’ye 2018 yılında giriş yaparak Türkiye E-ticaret pazarında yerini almıştır.

Türkiye E-ticaret satış alanında var olmaya devam edecek olan Amazon, sanal mağaza sahiplerinin daha çok müşteriye ulaşması için de büyük bir pazar alanı sağlıyor. Bu pazar alanı içerisine ise daha hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde Bivendor’un Amazon entegrasyonu ile ulaşabilirsiniz.

Tüm ürün listenizi Bivendor’un yönetici paneline ekleyerek Amazon entegrasyonu sağlayabilirsiniz. Amazon satıcı panelinden satıcı kimliği ve MWS yetkilendirme kodu aldıktan sonra, https://sellercontrol.amazon.com.tr üzerinden Amazon satıcı merkezine giriş yapmanız başlangıç için yeterlidir. Detaylı bilgi: Amazon ve bivendor Entegrasyonunu nasıl yaparım? 

Tüm siparişlerinizi tek bir yerde yöneterek birçok müşteriye ulaşma imkanı yakalayacağınız Amazon entegrasyonu ile başka pazar yerlerinden sipariş aldığınız anda da otomatik olarak stok adedinin değiştiğini göreceksiniz.

Bivendor’un Amazon entegrasyonuna aylık, yıllık ya da satış bazlı ücret seçeneği ile ulaşabilir, her pazar yerinde farklı fiyat, stok ve kargo politikası ile ürünlerinizi yayınlayabilirsiniz.

Şifre Değiştirme İşlemi

Şifrenizi değiştirmek için öncelikle BiVendor’a giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan kullanıcı ikonuna tıkladığınızda, açılan menüden “Hesabım” seçilir

Devamını oku

Create A product first!

Create a product first please!