Gittigidiyor Entegrasyonu ve Bivendor

Bivendor’un sunmuş olduğu kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde Gittigidiyor entegrasyonu ile artık ürünlerinize satışa çıkarmak daha kolay.

Türkiye’nin ilk online pazar yeri olan Gittigidiyor, bireysel satıcılarla birlikte küçük ve büyük ölçekli işletmecilerin mağaza açtığı ve bu şirketlerin işleri için çok daha fazla müşteriye ulaştığı milyonlarca ürünün satışa sunulduğu bir online alışveriş platformudur.

Sahip olduğunuz ürünlerinizi manuel olarak tek tek girmek yerine Bivendor’un Gittigidiyor entegrasyonu ile excel de oluşturmuş olduğunuz ürün listesini Bivendor’un yönetim paneline ekleyebilir ve anında satışa sunabilirsiniz. Eklediğiniz ürünleri tek bir kaynaktan görüntüleyebilir ve tüm işlemlerinizi yine tek bir panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bivendor’un Gittigidiyor entegrasyonu ile ürünlerinizi satışa çıkartabileceğiniz gibi stok ve fiyat bilgisini de aynı panelde görüntüleyebilir ve üzerinde işlem yapabilirsiniz. Gittigidiyor entegrasyonunda tüm ürünlerinizi kategorilerine uygun olarak girmek ve satışa sunmak sadece birkaç adımınızı alır. Bunun için ilk yapmanız gereken https://dev.gittigidiyor.com/ adresine giriş yapmanız ve Gittigidiyor kullanıcı hesabınız ile üst menüden API anahtarları bölüme girmeniz başlangıç için yeterli olacaktır. Detaylı bilgi: Gittigidiyor ve Bivendor Entegrasyonunu nasıl yaparım?

Diğer pazar yerlerinden sipariş geldiği anda Gittigidiyor entegrasyonu sayesinde Gittigidiyor’da otomatik olarak stok adediniz değişir ve aynı zamanda Bivendor’un ürün havuzundaki hazır ürün şablonları sayesinde binlerce hazır ürününüz anında yayına verilerek size satış için kolaylık sağlar.