Hepsiburada Entegrasyonu ve Bivendor

Bivendor’un Hepsiburada entegrasyonu ile satışa çıkaracağınız ürünler kolay ve hızlı bir şekilde yayına çıkma özelliğine sahip olacaktır.

Online alışveriş ve kolaylığın adresi Hepsiburada, müşterilerin ihtiyaç duyacağı her şeyi tek bir yerden yakalayabilme fırsatı sunan Türkiye’nin online ticaret sitesidir. Kozmetikten, ev eşyasına, yapı marketten, giyim ve kırtasiye kadar geniş bir kategoride ürün sunan Hepsiburada entegrasyonu ile siz de sahip olduğunuz ürünlerinizi Bivendor ile satışa çıkartabilirsiniz.

Herhangi bir pazar yerinde satış yapmıyorsanız satış yapma imkanı yakalayabilir, satış yapıyorsanız satışta olan ürünlerinizi dakikalar içinde Bivendor’a aktarabilirsiniz.

Hangi ürüne sahip olursanız olun tek bir kaynaktan tüm ürünlerinizi yönetilme imkanı sunan Bivendor’un Hepsiburada entegrasyonu ile ürünlerinizi satışa çıkarabileceğiniz gibi stok ve fiyat bilgisi gibi işlemleri de Bivendor‘un yönetim panelinde gerçekleştirebilirsiniz. Manuel bir şekilde işlem gerçekleştirme yerine yönetim panelinden Hepsiburada‘da tüm ürünlerinizi kategorilerine uygun olarak giriş yapabilirsiniz. Bunun için ilk önce Hepsiburada‘ya entegrasyon açacağınızı bildirmeniz gerekmektedir.  Satıcı paneline giriş yaptıktan sonra (mercant.hepsiburada.com) satıcı desteği kısmına tıklamanız başlangıç için yeterli olacaktır. Detaylı bilgi: Hepsiburada ve Bivendor entegrasyonunu nasıl yaparım?

Bir pazar yerinden sipariş geldiği anda diğer pazar yerlerinden otomatik olarak stok adedini değiştiren Bivendor’un Hepsiburada entegrasyonu sahip olduğu ürün havuzundaki hazır ürün şablonları sayesinde binlerce hazır ürünü saniyeler içinde yayına vererek size kolaylık sağlar.