N11 Entegrasyonu ve Bivendor

Bivendor’un N11 entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi anında N11 mağazanıza ekleyebilirsiniz ve ürünlerinizin stok yönetimini yapabilirsiniz.

Bugün Türkiye’de hemen hemen herkese hitap eden alışverişin uğurlu adresi N11, farklı ihtiyaç ve zevklerin de bulunduğu ve alışveriş yaptıkça kazandıran yapısıyla sanal bir alışveriş merkezi konumundadır.  Bu sanal alışveriş merkezinde siz de mağaza açabilir ve sahip olduğunuz ürünleri kolay ve hızlı bir şekilde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Excel’de oluşturmuş olduğunuz ürün listesini Bivendor’un N11 entegrasyonu sayesinde yönetim paneline girdiğiniz zaman tek tek yapacağınız işlemi kısa zamanda tek panel üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.  Eklediğiniz ürünlerin stok yönetimini, katalog yönetimini ve kargo politikasını Bivendor üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Bivendor’un N11 entegrasyonu ile tüm ürünlerinizi detaylı ve kategorilerine uygun bir şekilde girmeniz ve satışa açmanız sadece dakikalarınızı alacaktır.  Bunun için ilk olarak öncelikle N11 satıcı panelinden API anahtarı ve şifre almanız gerekmektedir. https://so.n11.com/ adresine hesap bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra hesabım menüsünden API hesaplarına gitmeniz başlangıç için yeterli olacaktır. Detaylı bilgi: N11 ve Bivendor entegrasyonunu nasıl yaparım?

Farklı pazar yerlerine eklediğiniz ürünlerinizden sipariş geldiği zaman N11 entegrasyonu sayesinde N11’de stok adediniz otomatik olarak değişir. Satıcılar için farklı ödeme yöntemlerine sahip olan Bivendor’un N11 entegrasyonu sayesinde ürünleriniz N11’de farklı fiyat ve stok bilgisi ve kargo politikası ile yayınlanır.